Nabídka chovatelských potřeb od  petfrend.com

 

Petfrend.com se zabývá velkoobchodním prodejem chovatelským potřeb v rámci České republiky, ale i mimo ni. Nabízíme zboží, které je specifické v široké řadě různorodých designů, velkého množství různých velikostí i gramáží zboží, neboť nabízíme sortiment, kterému udávají směr nejen designéři a dlouholetí odborníci, ale především spokojení zákazníci. Mnohaleté zkušenosti v oblasti chovatelských potřeb nám pomáhají rozumět přání i potřebám našich zvířecích kamarádů. Držíme se tradice a hesla, které roky provázelo úspěšné prodejce: „náš zákazník, náš pán“. Vždy se snažíme plně uspokojovat potřeby našich obchodních partnerů, předávat jim potřebné rady a informace k jejich nejvyšší spokojenosti ze spolupráce s námi.

 

Naše vybrané zboží vlastní patentový vzor pro EU, který zaručuje námi nabízenému zboží originalitu a jedinečnost a zároveň tím pomáhá našim obchodím partnerům k tomu, aby i oni měli dostatečný nástroj k úspěšnému prodeji našeho zboží.

 

S pečlivostí si vybíráme naše obchodní partnery, neboť naším cílem není prodat za každou cenu, ale za primární přání považujeme maximální spokojenost zákazníků, kteří nejen budou spokojeni s naším zbožím, ale bude jim dělat i radost s námi spolupracovat. 

 

Ceny našeho zboží jsou přátelské, neboť víme, že i zákazník ocení ceny, díky kterým bude naše zboží rád nabízet dál.

 

Všechny námi nabízené výrobky splňují nejpřísnější požadavky na výrobu, zpracování, design, údržbu a samotnou potřebu zvířecích mazlíčků.

 

Zboží v naší nabídce je vyráběné v České republice a tím i garantuje vysokou kvalitu produktů. Textilní zboží splňuje nejvyšší atesty, protože toto považujeme za samozřejmost k námi nabízenému zboží.

 

Jsme firma, která si zakládá na dobrých osobních vztazích, proto se vždy snažíme pomoci obchodnímu klientovi nejen zboží vybrat, porozumět mu, ale umíme mu zařídit i dodání zboží a proškolení personálu.

 

Zboží z nabídky je prezentované ve vzorkovně, kde je možné si nejen prohlédnout naši nabídku, ale i se přesvědčit o vysoké kvalitě námi nabízených produktů.

ZASÍLÁNÍ NOVINEK

Zde se můžete přihlásit k odběru novinek do e-mailu.

Odběr můžete kdykoli zrušit zde.

KONTAKTY

Ing. Jana Hamáčková, MBA

Haškova 2158/24

591 01  Žďár nad Sázavou

Tel: +420 722 158 589

 

© 2011 Tomáš Mička - dostupná kvalita. Pro všechny! Chovatelské potřeby