100% Lososový olej

 

Lososový olej pochází přímo ze skostských lososových školek (rybích farem) a je 100% čistý!

 

Předností nákupu přímo u zdroje (tzn. u nás) je to, že vždy dokážeme zaručit a garantovat nejvyšší kvalitu ve srovnání s běžně žijícím lososem. V tomto oleji se nevyskytuje riziko toxického znečištění.

 

Proč právě náš 100% přírodní Losový olej?

Bohatý na Omega-3 a  Omega-6, mastné kyseliny

Vhodný pro podporu zdravé kůže a lesklé srsti, podporuje dobrou činnost srdce, podporuje imunitní systém, pomáhá na klouby.

 

Lososový olej je balený v 500 ml lahvích, 32 ks/krabici, 9 krabic/na vrstvě palety (europalety). Na jedné vrstvě je 9 krabic, kde je 288 ks.

 

Krabice je 40 cm vysoká, maximálně 4 vrstvy krabic/na 1 europaletě (výška 175 cm, včetně výška palety).

Například:  4 vrstvy x 288 ks na vrstvě= 1 152 kusů (váha je cca 700 kg).

 

Součástí ceny jsou 2 privátní polepky/ks. Neúčtujeme další extra náklady na privátní značku.

 

Nádoby, ve kterých může být zboží dodáno. Dle přání zákazníka je však možnost zabezpečení různých litráží, tvarů a rozměrů nádoby na náš olej.

 

250 ml

 

Specializujeme se na nabídku lososového oleje v privátních obalech pro psy a kočky (možnost i např. pro fretky). Náš lososový olej pochází přímo ze skostských lososových školek (rybích farem) a je 100% čistý!

 

Vlastníme designové a tiskové studio, kde jsou všechny štítky navrženy a vytištěny dle nejvyšších požadavků na kvalitu za pomocí nejlepších dostupných tiskových strojů. Máme dva certifikované výrobní závody, ve kterých jsou všechny lahve naplněny a označeny. Díky tomu kontrolujeme celý výrobní proces od začátku až do konce (jediná věc, kterou neumíme vyrobit, je samotná ryba!).

 

Dodáváme přímo do velkoobchodů a řetězců po celé Evropě, rychleji a levněji to již snad ani není možné! V důsledku toho jsme také schopni nabídnout našim zákazníkům produkty v privátních obalech již od nepatrného množství. Například lososový olej lze objednat minimálně po 32 lahvích, včetně privátní nálepky!

 

Může nabídnout lososový olej v různých obalech. 250 ml, 500 ml, 5 litrové a dokonce i 900 litrové nádoby. My sami preferujeme PET lahve s UV-blokátorem, abychom se ujistili, že denní světlo žádným způsobem neovlivní kvalitu oleje.

Nebojíme se označit za odborníky se specializací na lososové oleje (s privátní značkou) a rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy.

 

 

 

 

Zobrazeno 1 - 0 (z 0 zboží)
<< < 1 > >>

ZASÍLÁNÍ NOVINEK

Zde se můžete přihlásit k odběru novinek do e-mailu.

Odběr můžete kdykoli zrušit zde.

KONTAKTY

Ing. Jana Hamáčková, MBA

Haškova 2158/24

591 01  Žďár nad Sázavou

Tel: +420 722 158 589

 

© 2011 Tomáš Mička - dostupná kvalita. Pro všechny! Chovatelské potřeby